Magїsto

Magїsto — молодий український бренд-виробник печива. Ми створюємо печиво найрізноманітніших смаків та форм, використовуючи сучасну техніку та європейський досвід. Проте Magїsto — не лише солодощі. Це також прийом їжі, заряд енергії та позитиву кожної миті.

Цінності

Наше печиво краще за будь-кого знається на позитивних емоціях. Ми переконані, що правильний раціон — це не харчування, а відчуття щастя. Єдина дієта, яка потрібна тобі — це щасливі та позитивні емоції. Тому ми пропонуємо тобі наповнити своє життя смачним печивом. Кожен момент з Magїsto перетворюється у мить насолоди та радості. Якщо хочеш смачне солоденьке — обирай Magїsto. Спробувати нові смаки? Також Magїsto. Покращити буденний настрій? Однозначно, Magїsto.

Особливості

Ми постійно експериментуємо зі смаками, щоб приємно тебе дивувати. У нашому асортименті вже більше 30 видів цукрового та здобного печива. Та ми не збираємося зупинятися. Можливо, поки ти це читаєш, печива вже у два рази більше. Ми експортуємо нашу поживно-позитивну продукцію до Нідерландів, Іспанії, Білорусі, Польщі, Палестини, Азербайджану, Іраку, Лівії, Китаю, Монголії, Молдови та Нігерії. Що ж робить наше печиво таким особливим і бажаним у всіх куточках світу?

 

  • Ми розробляємо власну рецептуру та дизайн печива.
  • Ми контролюємо якість продукції на всіх етапах виробництва, зберігання та логістики.
  • Ми розробляємо практичну, зручну та привабливу упаковку для кожного вида печива.
Якість

Як нам постійно вдається робити печиво Magїsto таким смачним? Все тому, що ми щодня піклуємось про безпеку твого солоденького. Аби смак та поживна цінність печива зберігалась довше, ми використовуємо мінімум консервантів. У нашому печиві ти не знайдеш жодного ГМО-продукту, а лише натуральні інгредієнти та барвники. Виробництво та продукція Magїsto сертифікована відповідно до міжнародних харчових стандартів.

Сертифікати

Наш найголовніший сертифікат — це твоя посмішка. Проте якість та смак печива Magїsto також підтверджують міжнародні сертифікати:

Сертифікат ISO 22000:2018
Детальніше
Сертифікат ISO 9001:2015
Детальніше
HALAL CERTIFICATE
Детальніше
GMP CERTIFICATE
Детальніше
FDA CERTIFICATE
Детальніше